Message from us

Obnovenie tohoto blogu!!

28. října 2012 v 14:33 | »Damon's girls«...Lucy*
Ano čítate správne! Tento blog nekončí. Chcela som blog o TVD a Flowerska mi povedala že ak chcem tak mi dá tento blog. Ja som súhlasila. Tak tu máte niečo o mne:
Meno: Veronika
Vek: 14
Obľúbené seriály: TVD, PLL, TSC (tento seriál bohužiaľ zrušili :/) a Once Upon a Time
Obľúbené herečky: Lucy Hale, Ashley Benson, Shay Mitchell, Candice Accola. No je ich fakt veľa:D
Obľúbené speváčky: Selena Gomez, Demi Lovato, Taylor Swift, Jessie J, Avril Lavigne
Obľúbená skupina: Little Mix
Tak to je asi všetko :). Ešte mám jednu otázku pre affs čo tu má Flowerska: Chcete byť aj nadalej affiliates?

•STĚHOVÁNÍ•

11. září 2012 v 14:49 | »Damon's girls«...Flowerska
Ehm..je to tak. Tento blog končí. Proč? Už mě to tu nebaví. Kdo mě zná,tak ví,že nikde nevydržím dlouho...a tady jsem vydržela skoro rok! ÚSPĚCH :D Omlouvám se těm,kteří si u mě objednali layout a já jim ho nestačila udělat. Nebojte,ti co jste se do objednávek napsali vám ho udělám,akorát ho nenajdete tady,ale na mém novém blogu,který zatím není založený,takže odkaz sem dám až bude založený :) Dále...Ian's birthday project se ruší ;) Stejně to pořádá dalších x blogů,tak aspon budu mít čas se zapojit do těch projektů u někoho jiného :)

Co se týká affs,VŠECHNY si vás přesouvám na nový blog (pokud vám to teda nevadí). Kdo ale už nechce být affs na mém novém blogu..napište mi to sem do komentářů.

Co víc říct? Já nevim :D Prostě chci mít blog o všech seriálech a hercích,které mám ráda :) A jelikož jsem nenašla žádný blog,který hledá spoluadminku,tak jsem se rozhodla založit si nový. Hned jak pro něj vymyslím název,začnu na něm pracovat (rubriky,rozcestníky,layout atd...)

Tenhle blog mám ráda,dala jsem si s ním hodně práce. Určitě se mi po něm bude stýskat,ale to bude trvat jen pár dní a pak mě to přejde (taková já prostě jsem). No tak já jdu vymýšlet ten název...pak vám sem hodím odkaz ;)

EDIT 12.září:
Tak blog je už založený,rozcestníky i rubriky taky. Ták už jen zbývá layout (na něm už pracuju),udělat všechno do menu a můžu začí doplňovat :D Všem affs ještě dnes napíšu,aby si mě přepsali ;)
Najdete mě na:

HOLLYWOOD-SOURCE.BLOG.CZ

Nový seznam affs

9. září 2012 v 14:57 | »Damon's girls«...Flowerska
ELITE AFFS:

TOP AFFS:

Vyhodnocení kontroly affs

8. září 2012 v 17:29 | »Damon's girls«...Flowerska
Kontrola tu byla od pondělí do pátka,ale já ji tu dávám až teď,protože jsem doufala,že se nějaké affs ještě zapíší. No - doufala jsem marně,ale tak s tím už nic nenadělám.

ELITE AFFS:

TOP AFFS:
tvd-stefan-elena-damon.blog.cz (vy jste se sice nezapsali,ale váš blog mám moc ráda)

MAŽU:
lucillehale-fan.blog.cz (jsem tam jako výpomoc)
graphic-and-fanfiction.blog.cz (skončila s blogem)
all-for-you.blog.cz (nezapsala se)
oh-hollywood.blog.cz (nezapsala se,neobíhá)

NOVÉ AFFS:

PS: Kdo se tu nevidí znamená to,že s ním nespřátelím (smazané affs tu můžete vidět). Jinak - jelikož plánuji udělat nové ikonky pro Elite affs (nevím kdy,ale brzo určitě),tak tu ještě dnes nebo zítra přibude článek v jaké skupině kdo bude (rozhodnu si to já sama) a samozdřejmě roztřídím i nové affs do skupin :)

Zase jen tak píšu :D

5. září 2012 v 18:26 | »Damon's girls«...Flowerska
Tak vás opět zdravím :D Jen chci říct,že dnes už nic nepřidám protože se mi už nechce hledat ty novinky,kterých začíná být víc a víc. Né,že by to bylo špatně,naopak. Ale stáhla jsem si film - Avengers ♥,mám o rozkoukanej a chci ho dokoukat bez nějakých přestávek. Jenom ještě oběhnu affs aby neřekli,že jsem se na ně vyprdla :D
Tak já jdu obíhat a pak dokoukat ten film. Kdo ví,třeba ještě něco přidám,ale nic neslibuju :D Mějte se,zatím :-*

Kontrola affs + náběr affs

3. září 2012 v 15:09 | »Damon's girls«...Flowerska
Nebudu to zbytečně okecávat :D Prostě kontrola affs + náběr nových (poslední náběr nových,po kontrole už nové affs nabírat nebudu takže máte poslední možnost). Jo a kontrola potrvá do tohoto pátka (to je 7.září).

•Pro nové affs:
»Přezdívka
»Blog
»O čem máš blog?

•Pro staré affs:
»Přezdívka
»Blog
»Chci/nechci být dále affs

Ian's Birthday Project!!

3. září 2012 v 12:29 | »Damon's girls«...Flowerska
Ano,i já tu tenhle projektu udělám,protože prostě chci :D Navíc to dělá každý blog,který má Iana rád a já ho mám taky ráda,takže :D Jak už vidítě na pozvánce,tento projekt bude až 8.prosince (což je den,kdy Ian slaví své 34.narozeniny) ve 14:00 hodin odpoledne tady na blogu - mimochodem 8.prosince je sobota,což je podle mě super :D

Jak se zapojit: Zapojit se můžete tak,že mi na email pošlete nějaký výtvor s Ianem Somerhalderem/Damonem Salvatorem,který tu pak bude 8.prosince zveřejněn i se zdrojem. Na vašich grafických schopnostech nezáleží,budu ráda za každý výtvor,který mi pošlete.

Co můžu vytvořit-poslat: avatary,animace,bannery,signatury,blendy,fotomontáže,přáníčka...prostě vše co vás napadne :)

Jak a kam poslat: Vaše výtvory mi pošlete na email - daily-vampirediaires@seznam.cz
Do emailu mi i připište vaší přezdívku a blog (pokud blog nemáte,nevadí).

+Ty výtvory nebudete posílat jen tak,protože z těch všech lidí si vyberu 2 (možná víc,uvidím kolik lidí pošle výtvory) a ti se automaticky stanou mým wardrobe (to znamená,že jim budu dělat layouty apod. kdy budou potřebovat). Je to příležitost hlavně pro vás a to jen za výtvor/y které mi pošlete :)

Dear diary...

1. září 2012 v 15:02 | »Damon's girls«...Flowerska
Zase to vymýšlení názvu..achjo :D
Týjo..já koukám na obrazovku jako vůl. A proč? Protože je 1.září?!! Ještě zíítra je zase škola,no tomu se nechce ani věřit,že ty vysněné dva měsíce,na které jsme tak dlouho čekali,jsou fuč a zas to nastane nanovo. Učení,DÚ,písemky atd...achjooo. JÁ TAM NECHCI! :D Už budu druhým rokem na SŠ (ehm..to jako fakt? jo je to tak,těžko se tomu věří :D). Zároveň se tam těšim a zároveň i ne. Těšim se tam na tu mojí pakoňku a pakoňě. VÍTE CO TO JE MÍT VE TŘÍDĚ SAMÉ KLUKY? My holky jsme tam jen dvě (já a kámoška)! Někdy je to hotový utrpení někdy zas ne :D Ale mohlo být i hůř a já jsem za tu třídu ráda :)
No určitě vám tady ale nepíšu,abych si postěžovala na školu a konec prázdnin. Píšu vám proto,že si chci dnešek a zítřek fakt užít,protože to jsou poslední dny prázdniny a prázdniny hned tak nebudou :( Takže se na mě hned nevrhněte. Dnes co ještě večer udělám,je že oběhnu affs ale pak mám volno až do pondělí (ano vracím se až v pondělí).

Edit 3.září:
Tak jak jste si (ne)užili první den školy? Po 2 měsících zase ve škole. Ani jsem neviděla ještě rozvrh a už si stěžuju (no a kdo ne) :D No tak vám řeknu,že jsem doufala že k nám příjde někdo novej. A taky že přišel..a rovnou dva nový spolužáci (oba kluci - holky vymřeli asi nebo nevim :D). Hodinu nás tam učitelka držela..nemohla nás ani o pět minut pustit dřív prej že to pět minut už vydržíme a že nás nesmí pustit dřív (ale všechny ostatní třídy byly už v trapu). Taky máme dva nový učitele..taky bomba :-/ Doufám,že je na nic mít nebudeme... Ale hlavně jsem se těšila na tu mojí pakoňku a pakoně :D A co váš první den? :)

Komu udělám layout

27. srpna 2012 v 17:05 | »Damon's girls«...Flowerska
V jednom článku tu bylo,že máte speciální příležitost vyhrát layout. Stačilo jen napsat pár údajů na můj email. Poslali jen dva,ale tak to je jedno a hlavně to bylo tím pádem i vaše rozhodnutí :D Nebylo z čeho vybírat,takže ty dva co poslali,těm layout udělám. Jsou to:
•justinn-bieber.blog.cz
whitestyl.blog.cz
vampirexdiaries.blog.cz

Děkuju,že aspoň někdo poslal :D Je aspoň vidět,kdo čte články celý (nebo aspon to,co je zvárazněné tučně) a kdo ne :D Do layoutů se pustím hned zítra,dneska se chci dívat na Once Upon a Time :)

Došly slova? Asi jo...

26. srpna 2012 v 20:01 | »Damon's girls«...Flowerska
Ježiš jak já nesnášim vymýšlení názvů pro články (hlavně když píšu něco do deníčku..dnes už po druhé). Té fotky vedle si nevšímejte,dala jsem jí sem,protože se mi líbí a příjde mi děsně vtipná :D
Nebudu to tady dlouho okecávat,protože chci stihnout 4.díl seriálu Once Upon a Time u kterýho jsem se zasekla,protože jsem tu řešila jisté věci. O co vlastně jde...tímhle článkem se chci krátce omluvit dvoum lidem.
1) Je moje affs z webu hannah-montana-twilight:
Chtěla bych se ti omluvit za to dnešní nedorozumění s fotkama,které jsi ty vyrobila z jednoho videa s Ninou. Opravdu jsem nevěděla,že jsou tvoje,a ani by mě to nenapadlo,protože nebyly nijak otagovaný a na blogu,na kterém jsem je našla zdroj nebyl,takže jsem jenom mohla usoudit,že ta adminka z toho blogu to má jen z nějaké zahraniční stránky.Doufám,že ještě pořád affs jsme...
2) Je moje bývalé affs z fansite-of-tvd:
Mrzí mě,že končíš kvůli MĚ. Bylo to jedno velké nedorozumění,to co jsem ti napsala,jsem nemyslela vážně - jsem horká hlava nejdřív jednám a pak až myslím. Byla jsem tak naštvaná,protože jsem si myslela,že jsi to zkopírovala,že jsem ten komentář napsala v takové rychlosti,že se i divim,že v něm nejsou chyby (aspon doufám). Moc se ti omlouvám,za to co jsem ti řekla a hlavně za to,že jsem tě donutila ke skončení s blogem. Kdyby jsi mi tu fotku poslala dřív,tak by snad ani tento článek nebyl potřeba a všechno by bylo už vyřešené...No,ale to je už jedno,že jsi neposlala předtim. Rozhodně ti chci říct,že nechci aby jsi skončila,vím,že možná tuhle omluvu nepřijmeš (i s tím počítám).

•Ksakru,stejně to je dlouhý jak kdybych měla psát slohovku,asi to bohužel jinak neumim. A ten 4.díl OUaT stejně nestihnu,ale 20 minut určitě jo :D Ten zbytek až zítra no. Dnes už tu nebudu,fakt chci ten 4.díl OUaT vidět,takže všechny komenty si přečtu až zítra..
•Jej ještě jsem zapoměla poděkovat Andy,která neváhala ani minutu a začala mě hned bránit :) Moc si toho vážim zlato moje :-* Takovej 'anděl strážnej' se hned tak nenajde :D Nebýt tebe už dávno vysim :) Tak já jdu pp a dobrou noc všem :-*
 
 

Reklama